Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу
Новини

Першість області з волейболу

Успішно підтримали наших юнаків-волейболістів, наші дівчата. Змагаючись в першості Львівської області серед ЗВО I-II р.а. наші волейболістки вдало почали змагання в групі, обігравши з однаковим рахунком 2:0 команди  Медичного коледжу Львівського медичного університету ім.Д.Галицького, Львівського коледжу індустрії моди КНУТД і Екологічного коледжу Львівського національного аграрного університету.

 

 

 

 

 

 

 

В півфіналі наші студентки зустрілися з майбутніми педагогами командою Бродівського педагогічного коледжу ім.М.Шашкевича та майбутніми митцями командою Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім.І.Труша.
На жаль  не змогли подолати сильну команду з Бродів, яка увійшла у фінал і поступилися їй з рахунком 1:2 .

 

 

 

 

 

 

 

Гра з командою  Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім.І.Труша вже нічого не вирішувала і носила престижний характер. Завершуючи змагання  наші дівчата впевнено перемогли суперниць 2:0 і посіли в змаганнях 4-6 місце.

Коментарі

Залишити коментар