Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу

Вихід на г. Маковиця (987 м.)

Маршрут проходить через відомі «Скелі Довбуша» з подальшим підняттям на хребет і перехід до гірської вершини Маковиці. Довжина маршруту – 3 км.

Гору Маковицю часто вибирають із-за нескладних одноденних походів. Гора Маковиця знаходиться на сході від Яремче і на північному сході від міста Ямна – 7 км від них. На безлісій вершині гори відкривається захоплююча панорама Карпатських гір, на півночі і сході далеко внизу синіє долина потоку Боярського, за ним долинний хребет Малєв-Яворова. На півдні в мерехтливій синяві видніється Кукульській хребет, а зовсім на краю горизонту – найвищі вершини Чорногірського хребта.

Навколо Маковиці з трьох сторін темніє глибока долина річки Прут, а за нею на заході синіє голий крутий хребет Довбушанки. Вершина Маковиці та її схили покалічені траншеями окопів, виритих ще в часи Першої і Другої світових воєн. У цей період тут відбувалися важкі бої.