Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу

Правила прокату велосипедів

 • Договір прокату – це угода, за якою наймодавець, який здійснює підприємницьку діяльність з передання речей у найм, передає рухому річ наймачеві у користування за плату на певний термін.
 • Орендар – особа, що бере спорядження на прокат
 • Спорядження – будь які речі майнового характеру, що передаються для виконання договору прокату
 • Орендодавець – суб’єкт підприємницької діяльності, що, здає спорядження на прокат
 1. Будь-яке спорядження передається в використання на умовах договору прокату, під заставу наступних речей:
  – водійські права
  – закордонний паспорт
  – гроші, за вартістю, що дорівнює вартості спорядження, переданого напрокат.
 2. Як виняток, спорядження може бути переданим за українським паспортом, в цьому випадку людина сама добровільно залишає його для зберігання.
 3. У випадку, якщо спорядження передається під заставу закордонного паспорту чи водійських прав, до документів долучається також ксерокопія українського паспорту, з обов»язковою копією сторінки з місцем реєстрації.
 4. Усі документи, які передаються для укладення договору прокату, повинні бути передані людиною особисто.
 5. У випадку, коли на прокат передається спорядження для осіб, що не досягнули 16 років, то договір укладається з батьками, або опікунами орендаря, на підставі документів перерахованих вище.
 6. Спорядження , яке передається для виконання договору прокату, є в справному стані, і в чистому вигляді.
 7. Повернення спорядження повинно відбуватися в справному стані, в чистому вигляді.
 8. Якщо спорядження повертається в несправному стані, то орендар зобов»язаний відшкодувати вартість ремонту, яка оцінюється і встановлюється орендодавцем.
 9. Якщо спорядження передано в брудному, неестетичному, не просушеному вигляді, то з орендаря стягується додаткова плата, що дорівнює одній добі використання прокату.
 10. Години для обрахунку вартості прокату. Повернення спорядження відбувається на наступний день до 12.00, якщо одиницею обрахунку є доба. Якщо одиницею обрахунку вартості є години, то спорядження повертається не пізніше як через 15 хв. після закінчення терміну на який видано спорядження. У випадку якщо такі терміни прострочені, то з орендаря стягується додаткова вартість, що дорівнює вартості одиниці обрахунку на яку бралося спорядження напрокат (години, або дні)
 11. Вважається, що орендар знайомий з цими правилами, про що він засвідчує своїм підписом у відповідній книзі прокату.

 

Велосипед надається в прокат під заставу:

 • закордоний паспорт
 • водійське посвідчення
 • гроші

Дивитись вартість користування