Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу

На г. Петрос з Ясіні

Довжина траси від залізничної станції Ясі-ия – 11 км і 1370 угору. Початкова частина дороги веде відкритим хребтом між річками Чорна Тиса і Лопушан-ка, наліво від залізничної лінії.

На цей хребет дістанемося будь-якою стежкою з лівого (східного). боку залізниці. На хребті повертаємо направо і йдемо плаєм в загальному напрямку на південь досить лагідно угору, після 4 км дороги заходимо в ліс. Тут стрімко піднімаємося, після чого виходимо на полонину Стіна під Горою Шесою – одним із розгалужень Петроса.

Перейшовши полонину, повертаємо дещо вліво (напрямок – південний схід) і йдемо далі широким плаєм постійно вгору, спершу хребтом, потім лівим узбіччям, і після 5 км походу підходимо під схили Петроса. Плай повертає тут різко направо на південний захід. Йдемо ним деякий час, після чого повертаємо наліво і добираємося бездоріжжям на знижений тут хребет Петроса і ним, ще раз наліво, виходимо на вершину.