Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу

Походи в гори: в Карпати, на Говерлу

Карпати – справжня перлина, створена природою на південному заході України. Це край нерукотворної, казкової краси лісових та гірських місцевостей.

Походи в гори Карпати – це серйозне випробування для шанувальників активного відпочинку і екстріму. Природа Карпат надзвичайно красива, але може і здивувати погодними несподіванками. Під час походу та виходу на гірські хребти перед Вами відкриються дивовижні краєвиди величі природи; деякі вершини більш важко доступні і зажадають від вас значних зусиль для сходження. Але, коли Ви піднімаєтеся на вершину і вашому погляду представляються надзвичайно красиві панорами Карпатських хребтів, то ви розумієте, що витрачені сили на підйом варті побаченого та відчутого.

foto_1_17Походи в Карпати не краще і не гірше інших походів – вони просто інші, унікальні за своєю природою. Карпати дають можливість відчути себе на краю світу, в місці, де Ви можете наодинці “розмовляти з природою”, при тому, що насправді ви будете перебувати всього декількох годинах їзди від цивілізації.

foto_3_7Ми займаємося організацією туристичних походів у гори, а саме – походи в гори Карпати: похід на Говерлу, Петрос, Хом’як та інші вершини. Більшість наших маршрутів не вимагають особливої попередньої підготовки – вони під силу навіть новачкам. Вирушаючи з нами в похід горами Карпати, Ви відмінно відпочинете морально, дізнаєтесь на що здатний ваш організм, познайомитеся ближче з мальовничими місцями Карпат.

Якщо ви ще сумніваєтеся, звертайтеся за контактною інформацією нижче або на сторінці Контакти, ми радо відповімо на ваші запитання щодо походу в Карпати, походу на Говерлу чи інший маршрут походу в гори, який Вас зацікавив.