Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу
Новини

Плавання

В басейні Національного університету “Львівська політехніка” відбулися обласні змагання серед студентів ЗВО I-II р.а. Технологічний коледж НУ “Львівська політехніка” приймав участь командами юнаків та дівчат. Хлопці виступили нарівні своїх можливостей і посіли 5-е місце. Дівчата на жаль не змогли відстояти титул минулорічних переможців змагань і посіли почесне III-е місце з чим їх Вітаємо!!!. Команду коледжу представляли студенти Жовнір Ярина гр.КІ-32, яка на фініші на дистанції 5о м. брасом і спині була першою, Матвійчук Анастасія гр.КН-31, яка фінішувала третью на дистанції 50 м. вільним стилем,Сабат Софія гр.КН-31 і Вагонка Олена гр.ДІ-11. Команду до змагань готувала викладач фізичного виховання Семенюк В.В.