Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу
Новини

Змагання з кросу.

Напередодні державного свята Захисника України, в парку “Боднарівка” відбулися змагання на першість коледжу серед відділень з легкоатлетичного кросу. Змагалися юнаки і дівчата відповідно на дистанціях 1000 і 500 метрів.
   Перемогу в командному заліку серед дівчат і юнаків святкувала команда відділення комп’ютерних технологій, другими були юнаки і дівчата юридичного відділення, третіми серед дівчат була команда відділення мистецтв,а серед юнаків команда економічного відділення.
   В особистому заліку серед юнаків переміг студент групи КІ-11 відділення комп’ютерних технологій Камінський Віталій з результатом 3 хв.15сек., а серед дівчат перемогла студенка групи ЕК-11 економічного відділення Фесун Соломія з результатои 1 хв. 35 сек.
   Переможці і призери змагань будуть захищати честь навчального закладу на обласних змаганнях серед ВНЗ I-II р.а.,які відбудуться в кінці жовтня в парку “Погулянка”. Бажаємо їм спортивних перемог!