Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу
Новини

За крок до перемоги

Стартували обласні змагання серед ЗВО I-IIр.а. і першим видом традиційно став пляжний волейбол серед юнаків. Збірна команда коледжу в складі Оловець Юрій гр.КІ-41 і Грохольський Володимир гр. КН-41 свій дебют почала не вдало. Маючи постійну перевагу, в кінці матчу недооцінивши суперника, поступилися команді Львівського автомобільно-дорожного коледжу НУ “Львівська політехніка”. Ця поразка не зломала спортивний дух нашим студентам, а навпаки додала спортивної злості і впевненості, на відмінно від наших суперників,які на радостях перемоги над нашою дружиною поступилися у всіх наступних іграх і посіли останнє місце в підгрупі.
В наступних іграх наші юнаки не лишили ніяких шансів на перемогу і впевнено перемогли команди Самбірського державного педагогічного коледжу ім.І.Филипчака і Технологічного коледжу НЛТУ, посівши  перше місце і увійшовши в півфінал. В півфіналі нашими суперниками були команди Бродівського педагогічного коледжу М.Шашкевича і Львівського поліграфічного коледжу УАД , які були переможені з явною перевагою нашої команди, тим самим отримавши право зіграти у фіналі за Перше місце з господарями майданчику командою Коледжу телекомунікацій комп’ютерної технології НУ “Львівська політехніка”.
Фінал на то він і фінал. В драматичному поєдинку наша команда поступилася і посіла Друге місце, тим самим покращила минулорічний результат (Третє місце). Третє місце вибороли студенти Самбірського педагогічного коледжу М.Шашкевича .
Вітаємо наших волейболістів, студентів IV курсу відділення комп’ютерних технологій Юрія Оловця і Володимира Грохольського  з успішним виступом на змаганнях з пляжного волейболу!