Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу
Новини

Весняні старти

В квітні місяці відбулася низка змагань серед студентів та викладачів ЗВО I-II р.а.,а саме в спортивній залі Технологічного коледжу Національного лісотехнічного університету України 17 квітня  викладачі коледжу Трухан В.В. і Трухан Т.В. посіли III-місце серед працівників з бадмінтону, а 23-24 квітня в цьому залі збірна команда дівчат коледжу в складі: Бакуш Марія гр. ЕК-11,Глей Христина гр.11ДІ-11,Сойка Віра гр.ДЗ-11 на спортивному фестивалі з настільного тенісу посіла також III-місце, а студент гр.КІ-21 Баглай Андрій в парному розряді посів II-місце.
25 квітня на теренах Технічного коледжу НУ “Львівська політехніка” збірна команда коледжу змагалася з армреслінгу і посіла 5-місце, натомість в особистому розряді студент Гуцул Ярослав гр.ПР-21 вагова категорія до 85 кг. правою рукою став переможцем, а студент Балко Назар гр.КН-32 у ваговій категорії до 95 кг. права рука посів II-місце.

Збірна команда коледжу з армреслінгу.

В травні очікуємо на вдалі старти збірних команд з бадмінтону,легкої атлетики і спортивного туризму.