Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу
Новини

Спортивний вечір присвячений підсумкам спортивної роботи за 2018 рік.

Доброю традицією в коледжі стало підводити підсумки спортивної роботи. І цей рік не став винятком. В день святого Валентина, в актовій залі Технологічного коледжу НУ “Львівська політехніка” відбувся цей захід, який розпочався гімном України. До учасників свята звернувся Голова правління СК “Серпантин”Леськів Володимир Володимирович, який привітав всіх зі святом, представив гостей дійства і коротко нагадав присутнім про спортивні успіхи,яких досягли наші студенти в 2018 році.
Вдалий старт на змаганнях серед ЗВО I-II р.а. Львівської області започаткували наші плавчині,які в друге поспіль святкували перемогу. Третє місце в травні місяці здобули команди з бадмінтону і спортивного туризму , але переможну крапку постaвила команда з легкої атлетики. В вересні потішили хлопці ,які в змаганнях з пляжного волейболу стали третіми. В жовтні в змаганнях з легкоатлетичного кросу не було рівних нашим дівчатам. В листопаді місяці поповнили історію нашого навчального закладу баскетболістки, які вперше стали переможцями змагань . Повторили свій минулорічний успіх наші дівчата, посівши друге  місце з гирьового спорту , а крапку в минулому році поставили наші тенісисти які святкували друге місце .
До слова був запрошений директор коледжу, кандидат технічних наук Костюк Іван Васильович, який подякував студентам за високі результати, зачитав лист з Департаменту освіти і науки Львівської області про відзначення нашого коледжу одного з кращих в спортивно-масовій роботі , а також нагородив медалями збірну команду коледжу з плавання, а саме Євдокімову Катерину гр.ЕП-21, Жовнір Ярину гр. КІ-32, Серватяк Лоліту гр. ТУ-21, Фесун Тетяну гр. КСМ-41 , Фесун Софію гр. ЕК-31 .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Почесний гість свята, голова обласної федерації з настільного тенісу  Синчук В.М.,  відмітив постійні успіхи наших студентів на обласних змаганнях, подякував керівнику навчального закладу за сприяння розвитку настільного тенісу в коледжі і нагородив директора коледжу Костюка І.В. Подякою обласної федерації настільного тенісу.

 

 

 

 

 

 

Грамотами обласної федерації настільного тенісу також були відзначені студенти Баглай Андрій гр.КІ-21, Шеремета Владислав гр..ЕК-11, Ковальчук Іван гр.ПР-21, Савицький Максим гр.КІ-12.

Медаллю за третє місце з бадмінтону, заступник директора з навчально-виховної роботи Ковалишин Н.Т. нагородила ст.гр.ПР-41 Покришку Мар’яну.

 

 

 

 

 

 

 

За третє місце нагороду отримала команда зі спортивного туризму в складі: Добровольський Дмитро,Мируняк Анастасія, Гоїн Оксана, Зазуляк Анастасія, Паночко Роман, Скольський Павло, Федусь Денис, Чоба Вікторія всі гр.ТУ-22 тренер Леськів В.В.. Нагородження провела завідувач економічного відділення Петришин Г.І..

 

 

 

 

 

 

 

За перше місце була нагороджена команда з легкої атлетики в складі: Фесун Тетяна гр.КІ-41,Фесун Софія гр.ЕП-21,Матвійчук Анастасія гр.КН-32, Андрущак Тетяна гр.ПР-42, Климів Оксана гр.ПРМ-41, Осташевська Анна-Марія гр.ДІ-21, тренер Семенюк В.В.. Нагородження провела заступник директора з виховної роботи Касіян О.Ю..

За третє місце  була нагороджена команда з пляжного волейболу в складі:  Оловець Юрій гр.КІ-31 і Грохольський Володимир гр.КІ-32, тренер Леськів В.В.. Нагородження провела голова профспілкової організації коледжу Бойко Н.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За перемогу в змаганнях з легкоатлетичного кросу була нагороджена команда в складі: Фесун Софія гр.ЕК-31,Довгунь Софія гр.ПР-12, Левицька Уляна гр.ЕК-21, Матвійчук Анастасія гр.КН-31, Осташевська Анна гр.ДІ-21, Савченко Анастасія гр.КН-21 , Гриновець Ірина гр. 11-ДІ-11.,тренер Семенюк В.В.. Нагородження провела заступник директора коледжу з виховної роботи Касіян О. Ю..

 

 

 

 

 

 

 

За перемогу в змаганнях з баскетболу була нагороджена команда в складі: Климів Оксана гр.ПРМ-41, Кіндзера Наталія гр.ДІ-22, Кравцова Ольга гр.11-ДІ-11, Гундерич Ірина гр.ТУ-22, Андрущак Тетяна гр.ПРМ-42, Вавринкевич Наталія гр.ТУ-21, Юрко Юлія гр.ТУ-31, Пелехівська Христина гр.11-ДІ-11, Михалюньо Олена гр.11-ДІ-11, Сулим Даниїла гр.ТУ-11, Царук Софія гр.ТУ-22,тренер Боровик Б.І. Нагородження провела завідувач юридичного відділення Павлів М.С..

 

 

 

 

 

 

 

За третє місце з гирьового спорту, завідувач відділення мистецтв Брикайло Н.О. нагородила Михалюньо Олену гр.11- ДМ-11. і за друге місце збірну команду з настільного тенісу в складі Баглай Андрій гр..КІ-21,Шеремета Владислав гр..ЕК-11,Ковальчук Іван гр.ПР-21,Савицький Максим гр.КІ-12,тренер Трухан Т.В..                                                                                                                                                                                                                                                                             

 

 

 

 

 

 

За активну участь в спортивно-масовій роботі коледжу, грамотами були нагороджені Швець Юрій КІ-21, Василюк Михайло ПР-22, Мікульський Ян ПР-21, Пелех Павло КІ-21, Божок Вікторія ПР-31, Карбівник Олег ПР-32, Федів Вероніка ПРМ-41. Нагородження провела заступник директора з виховної роботи Касіян О.Ю..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зі словами привітання до учасників спортивного свята звернувся старший викладач кафедри фізичного виховання НУ Львівська Політехніка Боровик Ю.І., який відмітив успішний виступ баскетболісток коледжу в обласних змаганнях.

 

 

 

 

 

 

 

 

Перед завершенням спортивного вечора учасники зробити загальну світлину.

Коментарі

  1. Ольга сказав:

    Дуже добре, що наш коледж влаштовує такі заходи для студентів!

Залишити коментар