Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу
Новини

Спортивні ігри України серед коледжів і технікумів.

У Львові на базі Технологічного коледжу НЛТУУ завершуються Спортивні ігри України серед коледжів і технікумів. Вдало виступили на змаганнях студенти Львівської області, за яку змагалися і представники Технологічного коледжу НУ “Львівська політехніка”. Студент Баглай Андрій гр.КІ-21 в командному заліку з настільного тенісу був третім, студентка Лобок Єлизавета гр.ЕК-21 в команді з волейболу була другою, а студент Оловець Юрій гр.КІ-31 став переможцем змагань з волейболу серед юнаків і визначений кращим гравцем турніру.
Успішно змагалася збірна команда нашої області з баскетболу 3Х3, яка була сформована зі студентів нашого коледжу: Климів Оксана гр.ПРМ-41, Андрущак Тетяна гр.ПРМ-42, Кіндзера Наталія ДІ-22, дівчата тільки в фіналі поступилися студентам Івано-Франківського коледжу фізичного виховання , посівши друге місце.
До змагань збірні команди Львівської області з настільного тенісу і баскетболу готували відповідно викладачі нашого навчального закладу Трухан Тарас Володимирович і Боровик Юрій Іванович.
Вітаємо наших студентів і викладачів з вдалим виступом на Спортивних іграх України!