Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу
Новини

Призери з настільного тенісу

13-14 листопада відбулися змагання з настільного тенісу серед ЗВО I-II р.а. Львівської області. В змаганнях приймало участь 24 команди юнаків і 19 команд дівчат. Команди були розділені на підгрупи, одна з яких проходила в Технологічному коледжі НУ «Львівська політехніка».
Збірні команди юнаків та дівчат нашого навчального закладу впевнено перемогли своїх суперників, а саме команди Львівського коледжу будівництва,архітектури та дизайну,Львівського державного медичного коледжу ім..А.Крупинського, Львівський коледж «Інфокомунікацій» НУ «Львівська політехніка», Екологічний коледж ЛНАУ.
В півфіналі юнаки перемогли студентів з Львівського коледжу транспортної інфраструктури, Львівського автомобільно-дорожнього коледжу НУ «Львівська політехніка» і Бродівського педагогічного коледжу ім..М.Шашкевича.
Дівчата в складі Федів Вероніка гр..ПРМ-41,Глей Христина гр..11ДЗМ-31,Бакуш Марія гр.. ЕК-11 впевнено перемогли команди Львівського коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ, Бориславського медичного коледжу, Бродівського педагогічного коледжу ім..М.Шашкевича і з рахунком 2:3 поступилися команді Львівського коледжу зв’язку ДУІКТ, де у фіналі змагалися за Третє призове місце,але нажаль поступилися команді Львівського коледжу м’ясної і переробної промисловості НУХТ і посіли четверте місце.
Команда юнаків в складі Баглай Андрій гр..КІ-21, Шеремета Владислав гр..ЕК-11, Ковальчук Іван гр..ПР-21 і Савицький Максим гр..КІ-12 в драматичному поєдинку за Перше місце з результатом 2:3 поступилися минулорічним чемпіонам області команді Дрогобицького коледжу нафти і газу і другий рік поспіль стають срібними призерами.
Вітаємо наших студентів і їх наставника,викладача фізичного виховання Трухана Т.В з вдалим виступом в змаганнях!

 

Коментарі

Залишити коментар