Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу
Новини

Першість області з баскетболу.

Відбулися змагання з баскетболу серед навчальних закладів I-II р.а. Львівської області (дівчата). Змагання проходили на базі Техніко-економічного коледжу НУ “Львівська політехніка”.
   Збірна команда Технологічного коледжу НУ “Львівська політехніка” вдало стартувала, обігравши в напруженному поєдинку команду Бродівського педагогічного коледжу ім.М.Шашкевича з різницею в 3 очка.
   Нажаль в наступній грі,підопічні Юрія Івановича Боровика не змогли перемогти команду  Екологічного коледжу Львівського аграрного університету і на останніх секундах поступилися з різницею в 2 очка. Цей програш змусив нашу баскетбольну дружину боротися лише за III-е місце. Суперником наших дівчат була команда Технічного коледжу НУ “Львівська політехніка”, яка була переконливо переможена з різницею в 18 очків.
   Таким чином команда Технологічного коледжу НУ “Львівська політехніка” в складі; Кіндзера Наталія гр.ДІ-12, Гундерич Ірина гр.ТУ-12, Вавринкевич Наталія гр.ТУ-11, Климів Оксана гр.ПРМ-31, Покришка Мар’яна гр.ПРМ-31, Юр Діана гр.ПРМ-31, Андрущак Тетяна гр.ПРМ-32, Юрко Юлія гр.ТУ-21 і Мосьпан Лілія гр.11-ПММ-31 посіла III-е місце, II-е місце посіла команда Техніко- економічного коледжу НУ “Львівська політехніка”, яка в запеклій боротьбі поступилася переможцям змагань, команді  Екологічного коледжу Львівського аграрного університету.