Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу
Новини

Обласні змагання з волейболу

Розпочалися змагання з волейболу серед студентів ЗВО I-II р.а Львівської області. Першими на майданчик  вийшли юнаки. Збірна команда нашого коледжу в складі: Оловець Юрій- капітан команди гр.КІ-31, Швець Юрій гр.КІ-21, Грохольський Володимир гр.КН-32, Зварич Олексій гр.КІ-21, Гуменюк Василь гр.КН-32,Климчук Павло гр.КІ-31,Курсик Вадим гр.КН-12 ,в змаганнях в підгрупі почала з впевненої перемоги над командою Львівського кооперативного коледжу економіки і права з рахунком 2:0. В другому поєдинку наші хлопці на жаль поступилися чинному чемпіону, господарям майданчику, команді Технологічного коледжу Національного лісотехнічного університету України з рахунком 0:2, давши належний бій в кожній партії -20:25 і 24:26. Для продовження участі нашої команди в змаганнях, а це вихід в півфінал ( з групи виходять дві команди), нашій команді необхідно було вигравати в команд Львівського коледжу транспортної інфраструктури і Червоноградського гірничого коледжу. З цим завданням наші хлопці справились на відмінно, впевнено перемігши майбутніх залізничників і гірників з однаковим рахунком 2:0.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В півфіналі на нашу команду чекали суперники з Львівського техніко-економічного коледжу НУ “Львівська політехніка” і  Екологічного коледжу Львівського національного аграрного університету. В грі з аграрниками наша команда впевнено перемогла з рахунком 2:0. А з господарями майданчику командою  Львівського техніко-економічного коледжу НУ “Львівська політехніка” за вихід у фінал точилася запекла боротьба. Перша партія в напруженому поєдинку за нами 25:22, друга з великою перевагою за суперником 15:25. І тільки вирішальна партія поставила крапку – 15:9 на користь команди Технологічного коледжу НУ “Львівська політехніка”. “Ура!”. Ми вперше в фіналі змагань !

Вихід у фінал нашої команди, це вже великий успіх, але наші парубки рішуче налаштовані дати бій фаворитам змагань командам Технологічного коледжу Національного лісотехнічного університету України і Самбірського педагогічного коледжу ім.І.Филипчака. Тож вболіваємо за наших …..!!!

Коментарі

Залишити коментар