Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу
Новини

Кубок директора коледжу

Заняття фізичною культурою і спортом не просто загартовують та дисциплінують людину, але й формують її як особистість, як громадянина. Такої думки дотримуються й організатори змагань за Кубок директора серед працівників навчального закладу,які вперше відбулися в коледжі  15 лютого 2018р.
За результатами змагань перше  місце з настільного тенісу посів Коваль Андрій,який у фіналі в напруженому поєдинку переміг Качоровського Юрія з результатом 2:0. За третє призове місце змагався ветеран коледжу,неодноразовий переможець змагань серед працівників Мандзевич Тарас Дмитрович, який в рівній боротьбі  поступився набагато молодшому супернику Мельнику Богдану, за то в шахах йому не було рівних.
Друге місце в шахах посів Почтарук Микола, а третє місце поділили між собою Марценюк Тетяна і Євдокімова Тамара.
Всі переможці і призери були нагороджені дипломами і медалями змагань.