Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу
Новини

Говерла 2018

Гарною традицією в коледжі стало, сходження на найвищу гору України – гору Говерла. І цього року студенти разом з викладачами рушили в Карпати, присвячуючи похід Міжнародному дню туризму.
Субота (22 вересня),гарна погода, ми в гарному настрої піднімаємося і виходимо на г.Говерла.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Далі про мандрівку своїми спогадами і враженнями ділиться студентка групи ТУ-21 Адамович Юлія.
“Почнемо  з того, що я з дитинства мріяла підкорити найвищу вершину України – Говерлу. І ось, нарешті, на другому курсі в мене випала така можливість. 21 вересня нас чемно звільнили з пар і ми відправились назустріч пригодам. Варто відмітити, що з нашої маленької туристичної групи, я не знала майже нікого, але всі студенти здружились між собою і не було жодних конфліктів. Старостою групи вибрали четвертокурсника Артура.
Їжу ми купували ще у Львові, то був стандартний студентський набір : кілька пачок «Мівіни», сосиски, сир, хліб, багато печива, кетчуп і т.д. Також ми окремо купляли м*яса на шашлик і овочі.
Коли ми вже поселились, хлопці почали розпалювати багаття, а дівчата тим часом замаринували м*ясо і нарізали овочі. Вечір був чудовим.

Наступного дня ми прокинулись, поснідали і поїхали на Говерлу. Підніматися було дуже складно, але мотивувало те, що не хотіла здаватись слабшою за інших і хороший бал з фізкультури. Нам пощастило з погодою, сяяло сонечко. Коли до Говерли залишилось зовсім трішки, почався туман. Ми почали рухатись ще скоріше, аби хоч щось побачити. І таааак лічені хвилини і ми здолали цю висоту. Були втомлені, але щасливі.

Коментарі

Залишити коментар