Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу
Новини

Баскетбол

Відбувся  черговий вид змагань серед ЗВО I-II р.а. Львівської області. 8 листопада в Технологічному коледжі НЛУУ змагалися баскетболісти за правилами 3х3. В змаганнях брало участь 16 чоловічих і 7 жіночих команд. Успішно виступила збірна команда юнаків нашого коледжу в складі: Дзенглюк Олександр гр. КІ-22, Сабат Юрій гр. КІ-31,Штокало Максим гр. КІ-23, Крупій Олег гр. КН-11, Питель Маркіян гр. КІ-22, тренер Боровик Юрій Іванович. Подолавши всіх суперників на шляху до фіналу, наша команда лише в фіналі поступилася грізному супернику, команді Львівського поліграфічного коледжу УАД і посіла почесне Друге місце з чим Вітаємо команду і її наставника!!!
Лише погана різниця забитих і пропущених м’ячів не дозволила нашим дівчатам продовжувати змагання  в наступній стадії змагань, хоча наша команда перемогла команду Технологічному коледжі НЛУУ яка в підсумку стала переможцем.