Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу
Новини

Гирьовий спорт

6 грудня на спортивній базі Національного університету «Львівська політехніка» відбулися змагання з гирьового спорту на першість Львівської області серед навчальних закладів I-II р.а.
   Юнаки ,які захищали честь Технологічного коледжу НУ «Львівська політехніка» не змогли гідно виступити і посіли п’яте місце, натомість дівчата були переможцями в своїх вагових категоріях, а саме Винник Христина група ДЗ-31 (до 68 кг.) і Кухарська Ірина група 11-ДЗ-21 (більше 68 кг.).
   Суперником нашої команди за Перше місце була команда Дрогобицького механіко-технологічного коледжу, яка перемогла в категоріях до 58кг., до 63кг. і була другою в категорії більше 68 кг. і в загальному підсумку перемогла. Наші дівчата другий рік поспіль срібні призери цих змагань.
   Вітаємо Винник Христину і Кухарську Ірину, а також їх наставника Світлика Василя Володимировича з успішним виступом і бажаємо подальших успіхів в спорті і навчанні!!!