Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу
Новини

Перемога в змаганнях з плавання.

30 березня в басейні ДСТ «Динамо» відбулися змагання з плавання серед ВНЗ I-II рівнів акредитації Львівської області. Збірна команда коледжу виступала командами хлопців та дівчат. Нашим юнакам не вистачило сотих секунди, щоб стати призерами змагань і в підсумку вони посіли IV місце.
   Натомість наші дівчата в складі: Шевадзуцька Лідія та Ярема Анастасія ( група ПРМ-32), Терлецька Соломія (група ДЗМ-31), Євдокімова Катерина (група ПТ-11), Жовнір Ярина (група КІ-12) перемогли в естафетному плаванні та в плаванні брасом, другими були в плаванні на спині і в загальному заліку були першими. Команди до стартів готувала викладач фізичного виховання коледжу Семенюк В.В.