Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу
Новини

Говерла 2024

Традиційно члени СК ” Серпантин”, студенти коледжу під керівництвом викладачів коледжу Леськіва В.В. Боровика Ю.І. і Серафима Б.Ф. здійснили туристичне сходження на г. Говерла. Захід, який відбувся 25 травня, був присвяченний  Збройним силам України. На вершині гори під прапором нашої Батьківщини, у виконані  студентів коледжу пролунав гімн України, який засвідчив  незламну віру в перемогу над лютим ворогом.

 

 

Відгуки про мандрівку:

Група ЕК-21, хотіла висловити свою вдячність Володимиру Володимировичу, Юрію Івановичу, та Богдану Федоровичу .

На цих вихідних у супроводі викладачів з фізичної культури, ми здійснили незабутню мандрівку. Сходження на найвищу вершину України, Говерлу, було справжньою пригодою. Маршрут був добре організований , що зробило подорож безпечною та комфортною. Вражаючі краєвиди Карпатських гір, які відкривалися з вершини, варто побачити власними очима. Звісно, що підйом вимагав фізичної підготовки, але з сильним духом та молитвою ми справились. Особливо приємно було зустріти інших туристів на шляху та відчути спільний дух авантюризму та любові до природи.

Після насиченого дня сходження було надзвичайно приємно повернутися до затишних апартаментів у мальовничому селі Микуличин. Господиня була дуже гостинниою та уважною до наших потреб. Село Микуличин саме по собі є чудовим місцем для відпочинку – чисте повітря, мальовничі пейзажі та спокійна атмосфера сприяли повному розслабленню та відновленню сил.

Щиро дякуємо !!!

З повагою Мітик Вікторія. ЕК-21.

Похід на Говерлу був незабутнім досвідом, який я довго пам’ятатиму. Ця подорож виявилася справжнім викликом і водночас величезним задоволенням. Підйом був нелегким, але краєвиди, які відкривалися з вершини, вартували кожних наших зусиль.
Під час походу ми мали можливість насолоджуватися красою карпатської природи. Густі ліси, квітучі луки та гірські річки – все це створювало неймовірну атмосферу єднання з природою. На певних ділянках стежка була досить крутою та кам’янистою, але наша група підтримувала одне одного, і це допомогло подолати всі труднощі.
На вершині Говерли відкрився дивовижний краєвид на безкрайні простори Карпат. Відчуття, коли стоїш на найвищій точці України, важко описати словами – це і гордість за себе, і захоплення красою нашої країни.
Цей похід також став чудовою можливістю для розвитку командного духу і здобуття нових друзів. Ми багато спілкувалися, ділилися враженнями та підтримували один одного. Дуже дякую нашим гідам, які допомогли нам піднятись, домовитись про житло та за безмежну підтримку на всьому шляху.
Загалом, похід на Говерлу став одним із найяскравіших моментів мого студентського життя. Він не тільки дав змогу побачити чудову природу Карпат, але й навчив цінувати командну роботу та вірити у свої сили. Рекомендую всім спробувати піднятися на Говерлу – це варто того!

Христина Нетлюх . ПТ-21