Прокат велосипедів: ціни, умови Спортивні секції Програма походів, маршрути та ціни Прокат туристичного спорядження Поради туристу
Новини

Фінал з волейболу.

Відбулися фінальні ігри першості Львівської області з волейболу серед ЗВО I-II р.а.. Їх результати не принесли несподіванок. Як і очікувалося переможцем змагань стала команда Технологічного коледжу Національного лісотехнічного університету України , срібним призером стала команда Технологічного коледжу Національного університету “Львівська політехніка”, яка поступилася чемпіону 0:2 (23:25 і 16:25) і впевнено перемогла майбутніх педагогів, команду Самбірського педагогічного коледжу ім.І.Филипчака з рахунком 2:0 (25:15 і 25:13).
Вітаємо нашу збірну в складі :  Оловець Юрій- капітан команди гр.КІ-31, Швець Юрій гр.КІ-21, Грохольський Володимир гр.КН-32, Зварич Олексій гр.КІ-21, Гуменюк Василь гр.КН-32,Климчук Павло гр.КІ-31,Курсик Вадим гр.КН-12 і їх тренер-викладач Леськів В.В.